Zaměřte se na detaily

Samozřejmě, že umístění jednotlivých částí, barevnost a volba materiálu hrají v konečném výsledku při plánování Kuchyňské linky tu nejdůležitější roli, neměli byste však opomíjet ani detaily. Mohou celkový vzhled příjemně „okořenit“, ale mohou také naopak uškodit, nejsou-li vybrány správně. Zajisté je na místě udržovat jednotný styl a kupříkladu u moderních dvířek puristicky jednoduchých tvarů nepoužít honosné rustikální ozdobné úchytky. S vhodným výběrem i těch nejmenších detailů Vám rádi pomůžeme.

V hlavní roli dekorace

A pak přijde ta očekávaná a příjemná chvíle, kdy vstupujete do právě kompletně dokončené nové kuchyně. Linka voní novotou, vše se leskne a vy si to náležitě užíváte. Ten tam je prach a hluk stavebních prací. Vás teď ještě čeká pro ženu snad ten nejpříjemnější úkol – finalizovat konečný vzhled – pověsíte vyleštěné naběračky, na parapet rozestavíte květiny a obaly květináčů barevně sladíte s utěrkami a podsedáky na židlích. Co víc si přát!

Štítky: