Za skvělé peníze skvělé bydlení

Bydlení za nízké ceny dnes nemusí být pouhou chimérou, ale realitou. A to díky mobilním domům nové generace. Ty jsou totiž koncipovány tak, aby se v nich pohodlně žilo nejen jednotlivcům, ale rovnou celé rodině. Díky dokonalému zateplení v nich nepocítíte zimu ani když venku vládne tuhý mráz. Můžete si vybírat z mnoha druhů. Některé ovšem nejsou vhodné k celoročnímu bydlení a využívají se hlavně pro rekreace, případně pro jednorázové vyspání.

Výbava je již v ceně

Stejně jako ve většině moderních bytech, i v mobilních domech najdete již kompletní vybavení. Nejedná se pouze o pračku, kuchyňskou linku či sprchový kout. Tento typ bydlení se prodává kompletně zařízený, tedy i s nábytkem. Některé verze dokonce disponují i plynovým krbem v obývacím pokoji. Takovou vymoženost v bytech nenajdete.

Štítky: