Vytvořte si dokonalý domov

Takové, o kterém se vám vždy zatím jenom zdálo. Není to těžké, když se do toho pustíte, sami uvidíte, jak vám to půjde od ruky, jenom to chce s něčím začít. To máte jako s uklízením, které všechny dámy moc dobře znají. Občas se nám do toho vlastně vůbec nechce a nemůžeme se přinutit, ale když se přinutíme, tak zase uděláme všechno, co jsme chtěly a potřebovaly a často ještě něco navíc, takže se jedná o stejný způsob práce. Nejhorší je začít, ale jakmile se do toho dáte, tak už to půjde samo a možná si tam vymyslíte ještě spoustu nových věcí, které jste chtěli. Dokonalý domov na vás tak brzy čeká. Jenom to chce začít si jej dotvářet.

Podstatné doplňky

Některé věci budete řešit hned na začátku, jiné až v průběhu přestavování či rekonstrukce, podle toho, jak to bude vypadat. Pokud máte již nějakou svou představu, tak se jí držte, aby vám neunikla, protože ta bude důležitá. Stejně tak si můžete už pomalu představovat, kam dáte podstatné doplňky, či kde bude moderní a úžasná tapeta na zeď. Tu nemusíte mít všude, stačí pásek nebo proužek a vaše místnost se hned promění v něco naprosto úžasného.