Výlet trochu jinak

Plánujete, jak prožijete prázdniny? Chcete pro Vaše děti nějaké vzrušující zážitky? Vyberte si u nás, párty stany jsou skvělá věc. Kupte si jednoho takového nového člena rodiny. Vyrazte s ním do přírody a uvidíte, že se s ním budete cítit jako v bavlnce. Je velice skladný, rychle se staví. e vyroben z hliníkové konstrukce, tudíž se nemusíte bát, že by Vás zklamaly nějaké platové spojky tím, že by se rozpraskly. Obsahuje k sobě ještě kotvící lana a kolíky, takže pokud by Vám počasí na výletě nepřálo, rozhodně Vám nebude přidělávat starosti.

Rozšiřte nákup

Bojíte-li se, že by Váš nákup nebyl výhodný, nemějte obavy. Můžete si dokoupit také mnoho dalšího příslušenství. Přepravní tašku, ve které altan skvěle převezete, osvětlení, které se Vám bude hodit při večerních hrátkách, anebo různé zátěže, pokud budete mít pocit, že lana a kolíky nestačí.