Vykouzlíme vám kvalitního kouzelníka

Plánujete akci, firemní večírek, oslavu, nebo sešlost? Chcete, aby byla opravdu zajímavá a vzpomínalo se na ní v dobrém. Zahrňte své kolegy, známé, nebo přátelé tajemnem, jaké vám předvede jen Kouzelník. Objednejte si ho pro nezapomenutelné okamžiky.

Kouzelník

Nechte si předvést vystoupení, které bude podle vašeho scénáře, kdy si Kouzelník domluví s klientem, jakou věc nechá zmizet, nebo naopak objevit. Může se jednat o reklamní předměty, dárky a podobně. Bude to velmi originální a zábavné.

Nechte se zapojit do kouzel

Kouzelník vám umožní zapojit se do jeho triků a iluzí a to v případě, že si zvolíte kouzlení mezi lidmi. Budete s kouzelník em v kontaktu a můžete mu koukat z blízkosti pěkně pod ruce. Tento typ je velmi oblíbený. Nechat kouzlit si můžete také při hudbě.