Vyberte si kvalitní kouzla

Jak byste se zachovali, kdyby váš malý chtěl vyčarovat pejska? Pořád věří tomu, že to jde. Už nevíte, jak ho dostat do reality. Víte, co by bylo nejlepší? Zařídit, aby k vám domů přišel kouzelník a nějaká kouzla nebo triky ho naučil. Aby poznal také druhou stranu mince.
Tatínek přece nemusí nutně být kouzelník, aby tohle zařídil. Vybere toho nejlegračnějšího zkušeného čaroděje, který vás všechny nejen pobaví, ale i něco naučí a synka poučí.

Velká hra může začít

To, že si rády hrají děti, to víme. Ale někdy je potřeba, aby si spolu s dětmi hráli i dospělí. Je to mnohem zábavnější a jejich potomci to náležitě ocení. Zkuste se tedy vrátit na chvíli zpátky do dětství a smějte se, hrajte si, soutěžte, bavte se, čarujte, prostě užijte si to. Že by za to všechno mohl kouzelný dědeček nebo kouzelník?