Všechny palety na jednom místě

Hledáte ty správné palety http://www.paletymorava.cz/en/pallets.html? Pak hledáte správně. Nabízíme vám výrobky nejrůznějších druhů a velikostí, výrobky lišící se účelem použití, výrobky s různou nosností a dalšími parametry. Pokud tedy zrovna stěhujete, nebo jen potřebujete něco přepravit, vyhovíme vám. Jakožto certifikovaná firma s dlouholetou tradicí pomáháme zákazníkům vybírat to správné zboží.

Využijte i našich dalších služeb

Zkontaktujte nás a my vám poskytneme ten správný produkt za výhodnou cenu. Nezaměřujeme se pouze na prodej. Jako náš zákazník můžete využít i dalších služeb jako opravy a výkup zboží. Mezi naše další služby patří tepelné ošetření a zpracovávání dřeva. Vyberte si z naší nabídky, najděte si naši nejbližší pobočku, anebo si od nás nechte zboží dopravit. 

Štítky: