Všechno, co patří k práci

Máte zaměstnání, které vás baví? Chcete vědět, jak si vedete v zadaných úkolech, a jestli je s vámi váš nadřízený spokojený? Pro sdělení spokojenosti slouží pozitivní zpětná vazba nadřízeného. Ta negativní se podává již hůře, ale dotyčného, kterého se týká, donutí k zapracování na sobě, dalším vzdělávání a dosažení dalších cílů s úspěchem. Chválit i podávat nespokojenost se musí profesionálně a i nadřízený se musí na takový okamžik náležitě a svědomitě připravit. Komunikace je důležitá pro následnou efektivitu práce.

Dále to půjde ještě lépe

Právě pozitivní zpětná vazba dokáže zaměstnance motivovat a inspirovat k další spolupráci a vést si i nadále dobře ve své práci. Pokud chcete zvládat komunikaci se svými podřízenými profesionálně, agentura MotivP vám poskytne skvělé informace, modelové situace, zkušenosti a dovednosti, které z vás udělají vedoucího, který umí předat svůj názor stylem, jaký zaměstnanec přijme i v případě, že nepůjde zrovna o pochvalu. Slušné jednání a naslouchání jsou klíčem k úspěšnému vedení firmy.