Užívejte si sex naplno

https://www.sterbinka.cz/329-durex-lubrikacni-gely

Užívejte si společně s vaším partnerem sexuální aktivity naplno bez čehokoliv, co by vám to mohlo znepříjemnit nebo nějak narušit. Takové znepříjemnění může přivodit i nedostatečné zvlhčení, se kterým se potýká spousta žen. Tomu se dá jednoduše předejít použitím lubrikačního gelu Durex, pomocí kterého dosáhnete dle vaší potřeby zvlhčení, které vám napomůže k lepšímu prožitku ze sexu.

Kvalita a zdravotní nezávadnost

Tento zvlhčující lubrikační gel je velmi kvalitní, zdravotně nezávadný a vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Navíc může také posloužit jako prostředek k masáži a zároveň k erotické předehře. Na výběr máte z více typů různých vůní. Vyzkoušejte třeba vůni jahod nebo třešní a zpestřete si tak váš sexuální život.

Štítky: