Svůj vlastní originál může mít každý

Kdo by si třeba myslel, že speciální inline dres ušitý na míru si mohou dovolit jen profesionální bruslaři, tak ten se velice mýlí. Třeba vy a vaši přátelé nejste vůbec žádnými profesionály, a to ani zdaleka, a přesto takový obleček také máte. Vy jste totiž lidé, kterým nejde jen o radost z jízdy, ale také o recesi, což je váš druhý vášnivý koníček. Takže vás napadlo, že byste ze sebe mohli udělat jedinečnou bruslařskou skupinu, takový cirkus na kolečkách a vyjádřit tak svůj nadhled nad světem i sami nad sebou. A to jste také udělali.

Bavíte sebe i kolemjdoucí

Našli jste si na internetu firmu, která vám ušila dresy vašim postavám na míru, a co je důležité je to, že je ta firma nejen ušila, ale navíc také vyšla vstříc vašim požadavkům na jejich speciální grafické provedení ve stylu zoologické zahrady. Takže nyní každý z vašich přátel a vás nevyjímaje představujete jednu z divokých šelem z říše zvířat a musíte říct, že to má u kolemjdoucích nemalý úspěch, a především děti se na vaši spanilou jízdu městem nemohou dostatečně vynadívat.