Starejte se správně o Vaše koupací zařízení

K péči o Vaše koupací zařízení je zapotřebí hned několik různých přípravků, které Vám pomohou jej udržet v té nejvyšší kvalitě, aby Vaše koupání bylo zdraví bezpečné, a aby se Vám v něm neproháněly bakterie a netvořily nejrůznější řasy a podobně. Všechny přípravky k péči o Vaše koupací zařízení mohou spolehlivě fungovat, jen pokud má obsah Vašeho bazénu správnou kyselost či zásaditost. Pokud náhodou objevíte, že některé části Vašeho koupacího zařízení začínají rezivět, tak potřebujete přípravek ke zvýšení ph vody v bazénu, který vám nabízíme v našem internetovém obchodě za opravdu velmi výhodných cenových podmínek na našem trhu a ve vysoké kvalitě.

Pravidelná kontrola je velmi důležitá

Hodnoty PH vody zjistíte za pomocí kvalitních testerů, které Vám tyto hodnoty ukáží během chvilky. Tuto kontrolu byste měli provádět pravidelně každý týden a při vyšší zátěži bazénu či při vyšších teplotách klidně i častěji. Pokud zjistíte zvýšení či snížení těchto hodnot, je zapotřebí okamžitě zasáhnout a použít přípravek na srovnání hodnot do správných hodnot. V naší nabídce naleznete přípravky pro úpravu těchto hodnot od těch nejlepších výrobců v oboru a to v několika různě velkých baleních a také ve dvou formách, a to buď v kapalné, nebo v granulované podobě a vždy za opravdu skvělou cenu. Proto neváhejte a objednejte si u nás ještě dnes. O Vaši objednávku se velmi rychle postaráme a doručíme Vám ji až domů.