Šla jste tam s obavami

Poprvé jste měla strašnou trému. A ani nemusíte popisovat, jak velká ta tréma byla, neboť vám stačilo rozhlédnout se okolo sebe, abyste zjistila, že nejste zdaleka jediná, kdo se bojí. Bylo tam ještě několik děvčat, které se doslova třásly jako osika, tak se bály sednout si poprvé za volant.
To vy jste už v tomto směru měla jistý náskok, neboť jste už pár základních dovedností natrénovala s vaším otcem, ale i tak jste byla nervózní, každopádně, něco jste už uměla, a tak jste se nemusela ztrapnit hned na začátku.

Nicméně brzy jste zjistila, že vás nikdo za vaše chyby nekárá a nikdo vám nenadává, když hned na poprvé něco nepochopíte. Zkrátka v autoškole Praha vás učili kovaní profesionálové, kteří měli pro chyby začátečníků pochopení , zřejmě i proto, že už toho dost zažili, a tak je jen tak něco nepřekvapí a nerozhodí.

Štítky: