Široká nabídka služeb, které souvisí s dluhy a pohledávkami.

Problémy s neplatiči – obraťte se na nás.

Rozhodnout se pro vymáhání pohledávek není snadné, ale určitě máte právo k němu přistoupit a to určitě v případě, kdy s vámi dlužník nekomunikuje, zapírá se, změnil si adresu a dělá všechno proto, abyste ho nenašli. Využijte proto profesionálních služeb k tomu, abyste byli úspěšní a platit ho donutili.

Dluhy v rodině a rodinné konflikty? Vyřešíme je za Vás!

Je na vás, jakou ze společností si na vymáhání pohledávek vyberete. My patříme mezi ty, které působí po celém území České republiky, a poskytujeme také další služby, mezi které se řadí například odkup pohledávek, vymáhání směnek, ochrana osob, exekuce majetku, detektivní služby a mnoho dalších.

Legislativa

Vymáhání pohledávek řešíme vždy v souladu se zákonem a nehrozí, že bychom využili nějakých nekalých praktik, které by poznamenaly naše nebo vaše dobré jméno. Jednat budeme na základě mandátní smlouvy, takže si za své služby budeme účtovat provizi.