Pro bezpečné zasílání Vašeho zboží

Ať už vlastníte internetový obchod nebo Váš kamenný obchod má v rámci svých služeb i zásilkovou službu, tak Vás jistě potěší naše nabídka. Náš plastové obálky velkoobchod Vám nabízí ty nejlepší produkty pro bezpečné zasílání Vašich zásilek a to jak ve sto kusových baleních, tak také v baleních po deseti kusech. Naše produkty jsou dokonalé pro veškeré zboží, které nevyžaduje karton či bublinkovou folii pro ochranu před rozbitím, jako jsou nejrůznější textilie či časopisy nebo katalogy a podobně. Můžete v nich zasílat i tak malé předměty jako jsou nejrůznější náhradní součástky, bižuterie či třeba koření a spoustu dalších materiálů a zboží, které si přejete bezpečně doručit.

Vyberte si balení, které Vám nejvíce vyhovuje

Naše společnost Vám nabízí opravdu vysoce kvalitní a spolehlivé plastové obálky v různých velikostech a rozměrech, které se samozřejmě dají upravit podle Vašeho přání a to za velmi výhodných cenových podmínek. Všechny jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, jsou dokonale neprůhledné a jejich lepící část je velmi pevná a nelze znovu použít, tudíž se nemůže stát, že by se do Vaší zásilky někdo dostal, aniž by ji poškodil. Tyto produkty zajišťují Vaše zboží před zašpiněním a také se k nim neodstane žádné vlhko jako do papírových druhů těchto produktů. Takže ať už potřebujete velkoobchodní balení či Vám postačí jen pár kusů, neváhejte si je u nás objednat.

Štítky: