Poskytneme vám kvalitní a levný nocleh v Praze

Naše firma Top Hostel nabízí již řadu let levné ubytovací služby v hlavním městě. Máme několik provozoven, můžete si podívat na naše internetové stránky a vybrat si dle lokality či kategorie. Pokoj je možné zarezervovat prostřednictvím našeho rezervačního systému, takže nemusíte posílat e-mail ani volat. Přijet můžete kdykoliv, jelikož všechny provozovny mají celoroční provoz.

Pro hosty máme připraveno spoustu výhod!

Vyberete-li si ubytovnu Praha, určitě neprohloupíte. Každá z našich provozoven je vybavena recepcí, je výborně dostupná městskou hromadnou dopravou, máte zde zdarma WiFi a v blízkosti je dostatek parkovacích míst. Kromě toho vám garantujeme nejnižší cenu – pokud najdete nižší cenu za pokoj ve stejné lokalitě a stejné kvality, poskytneme vám slevu! Tak neváhejte a rezervujte!