Nabízíme certifikovanou náhradu pro Vaše autosklo

Výměna autoskel bezplatně? Nejedná se o žádné zbožné přání provozovatelů vozidel, na jejichž autoskle došlo v důsledku autonehody k nevratnému poškození, nýbrž o seriózní nabídku certifikovaného provedení montáže, která je uhrazena na základě vyřízení pojistné události. Kompletně roztříštěné, nebo prasklé autosklo si nechejte zrevidovat na adrese ověřeného dodavatele servisních prací, které jsou vždy nastaveny v celém rozsahu tak, aby byl klient s průběhem oprav i konečným výsledkem maximálně spokojen.

Na všechny provedené opravy Vám vystavíme platné osvědčení

Výměna autoskel od zavedené firmy zatopí všem větším i menším jevům, které znesnadňují výhled z vozidla, a tím rapidním způsobem navyšují riziko nebezpečí. Klíč k odstranění všech defektů, ať se jedná o drobné praskliny, nebo o celkově roztříštěné skleněné výplně, má kvalifikovaný a zkušený tým techniků, kteří rádi svými kvalitními instalačními pracemi odemknou komnatu k Vašemu maximálnímu komfortu, bezpečí a k Vaší stoprocentní spokojenosti.