Komfort pro každého

Značka Craft je stálicí na trhu sportovního funkčního oblečení určeného jak pro špičkové závodníky tak i pro amatérské sportovce. Patří mezi průkopníky tohoto typu oblečení již od 70. let minulého století. Zaměřuje se zejména na běžecké lyžování, cyklistiku a běh. Aby vyhověla nárokům všem sportovcům bez ohledu na jejich aktuální výkonnost, nabízí několik kolekcí, které se zaměřují na různé typy sportovců.

Oblečení jako cibule


Firma Craft patřila mezi první propagátory principu oblékání ve vrstvách. První vrstva, tzv. základní umožňuje odvádět pot a shromažďovat jej na vnějším povrchu, kde se odpaří, nebo přejde do další vrstvy. Druhá vrstva zajišťuje tepelnou izolaci, odvádí vlhkost z první vrstvy ven. Třetí, nejsvrchnější zajišťuje ochranu proti dešti a větru a pokračuje v účinném odvádění vlhkosti z vnitřních vrstev. Tato vrstva je jakýmsi štítem proti nepřízni počasí a poskytuje pohodlí bez ohledu na povětrnostní podmínky.