Kde budou vaše ratolesti spát?

Dům plný ratolestí, ale jaksi ubývá místo na spaní. Spacáky, karimatky, či nafukovací lehátka asi nebudou pro ty nejmenší moc pohodlné. Proto každý, kdo počítá s početnou rodinou, či návštěvou, má v pokoji patrové postele pro děti. Jsou nejen moderní, ale i kvalitní a udrží i pořádného teenagera. Dělení sourozenců o pokoj často končí hádkami a škrábanci, ale když je díky tomuto řešení více místa pro všechny, doma nastane pořádek a klid. O spaní si už nemusíte dělat žádné starosti.

Moderní řešení, které potěší

Patrové postele pro děti můžou být v jednoduchém provedení, tedy dvě lůžka, zábrany, žebřík a dost. Ale pokud opravdu místnost neoplývá dostatkem místa, tak uvítáte řešení, které pod sebou skrývá další úložný prostor, místo na hraní, či dokonce místo na šatní skříň nebo psací stůl a spoustu zajímavých polic. Pokoj najednou získá zcela jiný rozměr a vy můžete vymýšlet další řešení, jak vašim potomkům usnadnit žití pod jednou střechou. Pokoj bud sloužit nejen na spaní, ale hlavně na hraní a další důležité činnosti.