Kam spěje západ?

Pokud se zabýváte astrologií, pak jistě sami dobře víte, jaký kšeft se z tohoto odvětví v posledních desetiletích stal. A není se co divit. Lidé, stále konfrontováni s katastrofami různého rozsahu po celém světě, stálými válkami, a s výhledem na války další, deptaní propagandou a lživými tvrzeními politiků a nejmocnějších finančních nadnárodních konsorcií, ohlupováni monoteistickými náboženstvími (židovství, křesťanství, islám), nevěří již ničemu a jsou v neustálé nejistotě. Přitom jistota lidské existence je hned na druhém stupínku nejnutnějších životních potřeb člověka. Ale západní astrologie je pod vlivem všech negativních stránek západní společnosti.

Věřte čistému duchovnu

Pokud však chcete vědět, jaké jsou vaše osobní předpoklady v dalším životě, věnujte pozornost východní astrologii a nejstarším tradičním čínským horoskopům. Jejich čistě duchovní a vědecké zaměření, neovlivňované vnějšími tlaky tzv. civilizace jim dávají mnohem větší váhu, než produktům západní astrologie.

Štítky: