Intenzivnější erotické zážitky pro každého

Název poppers znamená v určitém slangu jiný název pro látky ze skupiny alkylkitritů, a amylnitrit, a výrobky z nich. Mezi amylnitrity patří i isobutylnitrit a isopentylnitrit. Tyto dvě látky jsou používány velmi často. K čemu se používají?
Poppers jsou v nízkých koncentracích známy jako součásti osvěžovačů vzduchu ve spreji. Ve vyšších koncentracích to jsou prostředky k čištění magnetických hlav nebo kůže. Každý druh má svůj charakteristický odér. U nás je můžete pořídit velice výhodně.

Nitritové čističe

U nás prodáváme poppers jako vysoce koncentrované průmyslové čističe, které j ve složení nitrity. Ty, které mají tuto informaci uvedenou na lahvičce, mohou být použity i jako pokojová aromata. Tato informace musí být ale uvedena v jazyce výrobce.