Inspirace pro zajímavé občerstvení

Jestliže často vítáte ve svém domě návštěvy, možná už vám dochází inspirace na netradiční a nápadité občerstvení, které byste nabízeli. Varianty chlebíčků a jednohubek už všem lezou krkem, domácí sušenky jsou náročné na přípravu, domácí limonády mají jen omezené množství surovin, z nichž se dají připravit. Nebo ne? Opravdu jste už vyzkoušeli všechno, třeba i limonádu z okurek?
 

Osvěžení pro horké dny

Tato nenápadná zelenina svou chutí v nápoji možná překvapí. Je však natolik osvěžující a univerzální, že ji ocení jistě každý, zvláště v horkých letních parnech, kdy je o osvěžení nouze. Samozřejmě pro její základ lze použít syrovou zeleninu, stejně tak ale můžete využít výhody hotového předpřipraveného okurkového sirupu . To oceníte zvláště mimo sezónu, kdy je o čerstvou a hlavně chutnou zeleninu nouze.

Štítky: