I miminka chtějí být krásná!

Rádi nakupujete přes internet? Přesto jste se již setkali s nepoctivými obchodníky a neochotou? Nikde není zboží tak detailně popsáno a přeměřeno jako v mém internetovém obchůdku. Nemusíte své miminko vláčet po obchodech, můžete mu kojenecké oblečení nakupovat z pohodlí obývacího pokoje.
Již nějakou dobu vlastním e-shop, kde prodávám kojenecké oblečení a dětské oblečení. Vše mám pečlivě vybráno, pokud se jedná o zboží z druhé ruky, tak je vše zodpovědně vypráno a vyžehleno, takže zboží vypadá jako nové. Určitě v takovém případě uvítáte více než nízké ceny. Proč oblékat své děti za draho, když to lze i levně a přitom budou mít kvalitní a pěkné oblečení? Prosím, udělejte si malou chviličku a objednejte si pár kousků.

Poštovné zdarma

Pokud si u mne objednáte zboží v hodnotě nad 1501 Kč, máte poštovné zdarma. Upozorňuji pouze, že kojenecké oblečení v této hodnotě nezasílám na dobírku, platba je možná pouze bankovním převodem, nebo můžete zaplatit hotově při osobním odběru.

Štítky: