Fakta, která známe

Začneme něčím jednodušším, vezmeme si na paškál takové malé, ale milé vozítko na kolečkách, čili pneumatikách jsme chtěli říci. Vždy to má čtyři kola a nějakou karoserii. Vidíte, pánové, jak se vyznáme. Dokonce je v našem slovníku i to vaše slovo jakým je karoserie, takže všechny ženy byste neměli házet do jednoho pytle, ovšem u tohoto často končíme. Také víme, že to má nějaké zrcátka a stěrače, kterými odháníme ze skla déšť. Posléze nějaký interiér, který je ve všech automobilech jiný, ale typy jsou pořád poměrně podobné. Tedy vybavení, které se do automobilů dává.

Vnitřní vybavení

Můžete ovládat rádio, většinou tam bývají větráky a jejich ovládání, také klimatizace a její ovládání, dále některé vozy mají připojení k telefonu a připojení na USB disk, kterým si můžete pouště třeba nějakou hudbu. Některé lepší typy už mají lepší techniku jakým je zadní kamera, či navigace, kterou si zjišťujete, kudy máte jet v případě, že neznáte cestu. Tím výčet těchto věcí zřejmě pro ženy končí co je dále uvnitř, pod kapotou, tím už se moc nezaobíráme. Ovšem každý muž by vám řekl, že je potřeba spousty dalších i menších věcí, abyste se vůbec rozjeli. Jakým je i motorový olej .

Štítky: