Bílé zlato – náušnice

Náušnice jsou snad mezi ženami nejrozšířenějším šperkem. Kdo nemá náušnice už od malička, většinou si stejně nechá propíchnout dírky v pubertě, nebo i později. Je to zkrátka neodmyslitelná součást většiny žen. Přinášíme Vám kvalitní náušnice bílé zlato, které udělají radost slečnám i dámám. Takové náušnice Vám okamžitě vykouzlí slavností vzhled a podtrhnou Vaši osobnost. Darujte své blízké šperk, který má stálou hodnotu. Nebo nenápadně ukažte svému milému, které náušnice se Vám líbí a třeba se Vám dostane milého překvapení.

Pro slečnu i dámu

Bílé zlato se stává stále vyhledávanějším drahým kovem. Naušnice bílé zlato jsou velice oblíbeným šperkem pro děti i dospělé ženy. Možná proto, že na těle lépe vyniknou, než náušnice ze zlata žlutého a jsou tak výraznější. Na výběr pro Vás máme náušnice z holého bílého zlata, s kamínky, a pro náročné zákaznice dokonce s pravými diamanty. Vyberte náušnice své malé holčičce, slečně, či opravdové dámě. Takový dárek potěší každou ženu, která chce okouzlit své okolí svým osobitým vzhledem.